Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się studio?

Adres: ul. Krasińskiego 20DA/2
Marki
Mapka dojazdu dostępna w zakładce KONTAKT

Jak należy dokonać rezerwacji?

Od poniedziałku do piątku sesję można rozpocząć w godzinach od 8.00 do 15.00. Na sesję najlepiej umówić się z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

W soboty oraz niedziele sesja może rozpocząć się o 10.00, 13.00 lub 15.00. Na sesję weekendową należy umówić się z miesięcznym wyprzedzeniem.

Sesję należy potwierdzić 3 dni przed ustalonym terminem. W przypadku choroby lub chęci zmiany terminu na inny proszę o niezwłoczną informację. Po kontakcie ustalimy kolejny dogodny termin.

Termin sesji noworodkowej najlepiej zarezerwować już w trakcie ciąży, a gdy tylko maleństwo pojawi się na świecie ustalić dokładny czas i szczegóły sesji.

Czy jest możliwy dojazd do klienta?

Dzięki formie przenośnego studio jestem w stanie przeprowadzić sesję również w innym mieście. Najczęściej wykonuję je na terenach Warszawy, Lublina, Zamościa oraz Tomaszowa Lubelskiego i okolicznych miejscowości.  Cena takich sesji jest ustalana indywidualnie.

Osoby z Warszawy i okolic zapraszam do swojego studio przy ul. Krasińskiego 20DA/2 w Markach.

W przypadku sesji dziecięcych stylizacyjnych wykonywanych u klienta (na terenie Warszawy): dopłata 50 zł.

Jak wygląda sesja u klienta / Jak przygotować się do takiej sesji?

Przed taką sesją należy przygotować odpowiednio miejsce na sesję: 3×4 metry wolnej przestrzeni, bez dywanu itp. w pobliżu okna.

Pomieszczenie powinno być ciepłe a w przypadku sesji noworodkowych należy naszykować przenośną grzałkę. Zapewnić dostęp do wolnych gniazdek tych, które znajdują się najbliżej okna.

Na każdą sesje przygotowuję się indywidualnie, dlatego ważne jest, aby odpowiednio wcześniej zarezerwować termin oraz wybrać z galerii zdjęć te aranżacje, które podobają się najbardziej. Na sesję zabiorę ze sobą dokładnie to, co zostanie przez Państwa wybrane.

Sesja studyjna czy sesja plenerowa?

Sesje plenerowe, to dobór czasu, miejsca i aranżacji, dlatego odpowiednio wcześniej omawiamy wspólnie wszystkie pomysły oraz miejsca, które podczas sesji odwiedzimy. Na sesję plenerową w zależności od pomysłu mogę zabrać z wyposażenia studia kilka akcesoriów lub ubrań.

Sesja studyjna, to przede wszystkim wspólna praca dlatego zachęcam do wyszukania w domu ulubionych zabawek dziecka, grzechotek oraz melodyjek. Sesje takie odbywają się na kolorowych tłach w bardzo różnych odsłonach.

Sesja plenerowa oraz sesja studyjna nie może odbywać się tego samego dnia.

Czy podczas sesji można wykonać zdjęcia rodzinne i jak się do nich przygotować?

Podczas sesji można wykonać zdjęcia rodzinne lub rodzeństwa. Istnieje również możliwość podzielenia sesji pomiędzy dzieci i należy wtedy przesłać mi informację ile zdjęć Maluchów wykonujemy indywidualnych, ile wspólnych a ile rodzinnych. Nie pobieram dopłat za drugie dziecko.

Na zdjęcia rodzinne proszę przygotować pasujące do siebie stroje, najlepiej unikać dużych wyraźnych wzorów na koszulkach oraz bardzo kolorowych bluzek. Najlepiej kolory stonowane, dla dzieci można wybrać ubrania również na miejscu w studio.

W jakim wieku dzieci mogą wziąć udział w sesji i jak taka sesja wygląda?

Sesje noworodkowe najlepiej przeprowadzić do drugiego tygodnia życia Maluszka.

Jak mogę kupić sesję dla kogoś w prezencie?

Kliknij tutaj aby zobaczyć szczegóły

Jak wygląda efekt końcowy obróbki?

przed i po